Радіомодуль-контролер для бездротового управління авто-поливом
Радіомодуль-контролер для бездротового управління авто-поливом
Радіомодуль-контролер для бездротового управління авто-поливом
Радіомодуль-контролер для бездротового управління авто-поливом
Радіомодуль-контролер для бездротового управління авто-поливом
Радіомодуль-контролер для бездротового управління авто-поливом

Номер оголошення 442990

Опис

Радіомодуль-контролер для бездротового управління авто-поливом полів

Обладнання призначене для бездротового управління електромагнітними клапанами зон поливу полів сільськогосподарських культур великої площі. Може працювати як самостійна програмована автоматична система так і спільно з більшістю, наявних в експлуатації, базових контролерів автоматичного поливу і контролерів, керуючих електромагнітними клапанами з дротовим зв'язком.

При необхідності, дозволяє отримувати і передавати на центральний контролер інформацію про вологості грунту, температури, освітленості та інших необхідних параметрів сільськогосподарських угідь або в теплицях, розташованих на великій території, до 4 км.

Малий розмір і вага радіомодулів-контролерів, що дозволяє проводити швидкий монтаж і демонтаж системи управління автополиву в польових умовах, БЕЗ ПРОКЛАДАННЯ ПРОВОДІВ МЕРЕЖІ, керуючих електромагнітними клапанами зон поливу.

Високий рівень енергозбереження заряду акумуляторної батареї: до 3-4 х. місяців автономної роботи.

Висока перешкодостійкість і надійність каналів радіозв'язку.

Система реалізована на базі радіомодулів-контролерів, що працюють в діапазоні ISM 433 МГц, який дозволений для вільного використання в Україні та в більшості країн Європи і Азії. Дальність зв'язку радіомодемів до 4 км, при наявності радіовидимості, на відкритій місцевості (без критичних перепадів висот). Складається з базового блоку, що включає радіомодуль-контролер і віддалених блоків радіомодулів-контролерів з виконавчими пристроями.

Радіомодуль базовий-контролер.

Представляє закінчений виріб. Забезпечує радіообмін цифровою інформацією з радиомодемами віддалених блоків. Формує потрібний цифровий протокол даних для обміну з центральним, базовим контролером або комп'ютером, планшетом, смартфоном (Windows, Android).

Віддалені радиомодули-контролери.

Представляє закінчений виріб. Забезпечує радіообмін цифровою інформацією з радіомодемом базового блоку. Формує цифровий протокол даних для вбудованого контролера, який видає команди керування на силові модулі драйвери для управління електромагнітними клапанами. При необхідності можливе формування відповіді на запит з центрального контролера, про стан електро-клапана (відкритий / закритий) або рівня заряду

Силові модулі - драйвери. Формують потужні керуючі імпульси прямої або зворотної полярності для управління електромагнітними клапанами. Мають вбудований захист від перевантаження по струму. Встановлюються на основну плату на передбачені роз'єми в необхідній кількості, як окремі елементи. Конструкція дозволяє швидке додавання або заміну модулів. Базове виконання має 1 встановлений модуль (2 електромагнітних клапана).

Можливо додаткове розширення до 4 модулів (8 електромагнітних клапанів)

Характеристики модуля - драйвера:

1. Кількість обслуговуваних клапанів 2

2. Максимальний робочий струм 800мА Інсталяційний корпус.

3. Робоча напруга 5-12V

Інсталяційний корпус. Всі видалені радиомодули-контролери встановлюється в водозащищенном пластиковому корпусі (ш.в.р.100х100х50мм) і призначені для безперервної, автономної, цілодобової роботи на відкритому просторі. Пластиковий корпус має додаткове місце для встановлення джерела живлення акумуляторної Li-ion батареї 7,2 V/3А (в комплектацію не входить). Корпус містить кілька водозащищенных вводів для антенного кабелю і проводів управління електромагнітними клапанами. Обладнаний зовнішньою антеною на магнітному підставі з коефіцієнтом посилення 3dBi і завдовжки ВЧ кабелю 3м.

Автополив полів, контролер автополиву, бездротове управління клапанами автополиву, обладнання для автополиву, автоматичний полив полів, бездротовий контролер управління автополиву

  • Радіомодем, RS458, RS232, 433МГц, радіомодем вбудовується, радіомодуль RS232, RS458, радіоподовжувач RS458, RS232, 433МГц, бездротовий датчик рівня води, бездротовий датчик тиску, бездротовий датчик температури, дистанційне керування реле двигуном, нагрівачем, бездротовий датчик світла, віддалене керування телеметрія та по радіомодему, віддалене управління температурою, телекомунікації, зв'язок, телеметрія, Вбудовані радиомодули для телеметрії, передачі даних.

Додаткова інформація
Ціна договірна
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень FreeAds Україна - подати оголошення в Україні безкоштовно і без реєстрації в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень FreeAds Україна - подати оголошення в Україні безкоштовно і без реєстрації